KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14325262
nr 1432 5262
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Signerad, blandteknik, 1965,32x40, yttermått inklusive ram: 47x53 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:50:49
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)